۹۸-۲۱-۴۱۴۰۶۴۳۹+

فرصت های شغلی

ساختار چند بعدی عملکرد آلتر، سبب فراهم آوردن مکانی منحصربفرد شده است؛ مکانی که در آن کارکنان می توانند توانایی­های بالقوۀ خود را رشد داده و محقق سازند. ترکیب معیار و تنوع در آلتر این فرصت را به کارکنان میدهد که راندمان خود را مورد بررسی قرار داده و باعث تأثیری مثبت در صنعت و جامعۀ خود گردند. بخشی از تعهد ما به کارکنان خود به شرح ذیل است: تخصیص حس ارتباط طرفین، تأکید بر صداقت، تعهد به ایجاد بهره­وری رقابتی، حمایت گسترده به لحاظ توسعۀ رهبری و آموزش مستمر.
ما به دنبال استعداد، خلاقیت، مهارت­های فردی همه جانبه و کارگروهی هستیم.
چنانچه شما فردی متعهد هستید، مشتاق به زمینه ­های ساخت و ساز میباشید، با دقت و کنجکاوی عمل می­کنید، اهدافتان را با انرژی تمام دنبال میکنید و مطلع هستید که پیشرفت نیازمند راه ­حل­ هایی است که موجب بهبود کیفیت زندگی مردم در سراسر جهان می­شود، شرکت آلتر توانایی اجرای خواسته­ های شما را داراست. دامنۀ وسیعی از فعالیت­هایی که شما میتوانید در این شرکت عهده­دار شوید، شامل زمینه ­های متنوعی است که عبارتند از:

متاسفانه در حال حاضر فرصت شغلی وجود ندارد
* مهندسی سازه، راه و ساختمان
* کنترل کیفیت و تضمین کیفیت
* برنامه ­ریزی وکنترل هزینه
* مدیریت پروژه
* مدیریت HSE

خیابان ولیعصر، بعد از دستگردی غربی ( ظفر ) ، برج کیان، طبقه ۱۵ ، گروه شرکتهای مازیار – شرکت ساختمانی آلتر

شماره تماس : ۴۱۴۰۶۴۳۹-۲۱ (۹۸+)

واتس اپ : 09033451965

پست الکترونیک : alter@mazyar.org

شرکت ساختمانی آلتر از برترین های شرکت معماری در تهران است که از زیرمجموعه های شرکت مشاوره و سرمایه گذاری مازیار محسوب می شود.
این شرکت معماری با اتکا به تجربه و علم روز دنیای معماری که همواره به آن متعهد است مجری خاص ترین پروژه هاست و همیشه سعی در ارایه بهترین کیفیت در زمینه اجرا و طراحی معماری و طراحی داخلی داشته است.

© ALTER CONSTRUCTION 2020 All Rights Reserved